Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie oni widzą komune? Przecież to co jest to katol-socjal-kapitalizm. Czyli to samo co oni z PISuaru chcą robić tylko ze bardziej katol-socjal a mniej kapitalizm. Czyli nawet bardziej w stronę komunizmu bo chcą robić bardziej socjal. A szczyt socjalizmu to komunizm. Który w żadnym kraju nigdy nie...
Gdzie oni widzą komune? Przecież to co jest to katol-socjal-kapitalizm. Czyli to samo co oni z PISuaru chcą robić tylko ze bardziej katol-socjal a mniej kapitalizm. Czyli nawet bardziej w stronę komunizmu bo chcą robić bardziej socjal. A szczyt socjalizmu to komunizm. Który w żadnym kraju nigdy nie był osiągnięty. Najbliższy kraj komunizmu to nie ZSRR nie Korea Północna tylko Szwecja! Bo w Szwecji biedni i bogaci żyją na podobnym poziomie. A w Korei Wódz żyje o wiele lepiej niż reszta. Czyli wbrew zasadom komunizmu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane