Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wszyscy gadamy na Ruskich a u nas nic lepiej 100% że Andrzej sam się nie powiesił, a jakby zastał zastrzelony to by nam wciskali że się postrzelił przy czyszczeniu broni, czyli nieszczęśliwy wypadek!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uczciwy ??? popłynąłeś stary... Lepper był prostym cwaniakiem megalomanem o mentalności chama,wystarczy przypomnieć "jak można zgwałcić prostytutkę...?" Posiadał niebezpieczną dla wielu ludzi wiedzę, ale ponieważ nie umiał trzymać gęby na kłódkę,miał o sobie wielkie mniemanie to przytrafił...
uczciwy ??? popłynąłeś stary... Lepper był prostym cwaniakiem megalomanem o mentalności chama,wystarczy przypomnieć "jak można zgwałcić prostytutkę...?" Posiadał niebezpieczną dla wielu ludzi wiedzę, ale ponieważ nie umiał trzymać gęby na kłódkę,miał o sobie wielkie mniemanie to przytrafiło mu się nieszczęście. Samoobrona w sejmie to niechlubny wątek polskiej demokracji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
głupiś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepper uczciwy heheh, ku**a, kim jesteś ty ośle, żeby takie bzdury tutaj wypisywać!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
RAGE100. Zyj w tym swoim przekonaniu ze tak było bo tylko tyle ci chyba zostało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rozwiń proszę, w jakim przekonaniu? z czym się konkretnie nie zgadzasz ? chodzi o eufemizm "przytrafiło mu się nieszczęście" ? czy może uważasz, że lepper był mężem stanu ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane