Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1No powiem ci, że z czystej ciekawości to bym sie na takie warsztaty wybrała. Ma Rydzyk tę swoją wyższą szkołę kultury medialnej, kształci studentów dziennikarstwa, politologów. Szkoła - wypas jeżeli chodzi o warunki lokalowe. Kiedyś ktoś w necie zamieścił filmik z wykładu traktującego o tym, jak man...
No powiem ci, że z czystej ciekawości to bym sie na takie warsztaty wybrała. Ma Rydzyk tę swoją wyższą szkołę kultury medialnej, kształci studentów dziennikarstwa, politologów. Szkoła - wypas jeżeli chodzi o warunki lokalowe. Kiedyś ktoś w necie zamieścił filmik z wykładu traktującego o tym, jak manipulować obrazem, rozmówcą i tak dalej podczas wywiadu. Manipulacja level master. Jak za darmo - to zawsze warto zobaczyć coś, czego normalnie nie ma się szansy zobaczyć. Tylko jak z Sokółki - to spory kawałek drogi do Torunia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane