Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Kolejny przykład, kiedy Polska nie potrafiła sama podjąć decyzji... Zrobiła medialny show, a następnie jak już Niemcy podjęli decyzję zakazując wjazdu - wykonali ten sam ruch. Ciekawe jest to, że Niemcy nic z nikim nie uzgadniali po prostu odmówili bez zbędnego gadania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zdRadek wiedział co gada: "Polska istnieje tylko teoretycznie" i taka jest prawda bo widać od kogo zależni są zasiadający w (nie)rządzie tego kraju. W to im graj skoro barany przed tv nie potrafią myśleć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polską rządzą nieudacznicy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jacyś goście na motorach chcą uczcić zwycięstwo swojego kraju nad Niemcami przejeżdżając szlakiem bitew. O co chodzi czemu nie wolno im na to pozwolić? Bo jest to polityczne - oczywiście, że jest - tylko teraz to my wychodzimy na buraków...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobnie jak Czesi..., też się wypieli na nich nie czekając na polecenie z BERLINA!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy też walczyli z Niemcami i powinni się przyłączyć do rajdu. O tym nikt nie wspomni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem o co to zamieszanie, przecież już nie raz przejeżdżali przez Polskę, tylko teraz na robili szumu, dać im konwój policji i niech jada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mogli się najpierw postarać o wizy jako zwykli turyści, wjechać i wtedy złączyć się w grupę, nikt nic już by nie był w stanie zablokować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane