Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ktoś kto zarabia minimum krajowe nie powinien płacić podatku dochodowego w ogóle. Tak jak jest na zachodzie, tak powinno być u nas. Bo przez to ze kwota wolna od podatku jest tak niska jak jest, to ludzie wolą nie iść do pracy za 1200zł i chodzić do mopsu po zasiłki. Bo chodzenie do mopsu bardziej i...
Ktoś kto zarabia minimum krajowe nie powinien płacić podatku dochodowego w ogóle. Tak jak jest na zachodzie, tak powinno być u nas. Bo przez to ze kwota wolna od podatku jest tak niska jak jest, to ludzie wolą nie iść do pracy za 1200zł i chodzić do mopsu po zasiłki. Bo chodzenie do mopsu bardziej im się opłaca niż pójście do roboty za 1200zł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PRZECIEZ MUSZA BYC PIENIADZE DLA ZYDOW, WATYKANSKICH OBIBOKOW I DARMOZJADOW NO I DLA NASZYCH RODZIMYCH PUSTOGLOWYCH DECYDENTOW ,ICH RODZIN I KOLESI !!!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bład, przeciętny obywatel oddaje rządowi ok 70% wypłaty! dowodem na to jest tzw. Dzien wolnosci podatkowej ktory w tamtym roku byl. W połowie czerwca ,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane