Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Taki drobny krętacz z tego Bronia, coś sprzedać, coś ukraść (pomysł z JOWami).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zmieleni, Obywatele decydują - a Komorowski twierdzi, że zawsze popierał JOW. Oni i jego wyborcy mają naprawdę społeczeństwo za id****w. Media oczywiście też - to dowód z wirtualnej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
komÓr chce referendum? buaahahaha! koń by się uśmiał :D do tej pory jakoś wszystkie głosy mielili i w doopie mieli ludzi ŻĄDAJĄCYCH przeprowadzenia referendów! Co za rządowe śm***ie. A dzisiaj w polszicie materiał o tym że bredzisław przegrał (minimalnie hehe) z Dudą ale na tego drugiego głosowali l...
komÓr chce referendum? buaahahaha! koń by się uśmiał :D do tej pory jakoś wszystkie głosy mielili i w doopie mieli ludzi ŻĄDAJĄCYCH przeprowadzenia referendów! Co za rządowe śm***ie. A dzisiaj w polszicie materiał o tym że bredzisław przegrał (minimalnie hehe) z Dudą ale na tego drugiego głosowali ludzie po podstawówce i generalnie niziny społeczne - taki właśnie przekaz serwują "wolne" media, ptfu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie ;) dziś w Polsce dawno nie widziałem tak zadowolonych ludzi w biedronce, na kasach w marketach. W ludzi ten wynik natchnął nadzieją na odsuniecie "reformatorów" z PO od rządów i zmian w końcu na korzyść zwykłego Polaka. Widać to po ludziach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak doskonały wynik kandydata bezpartyjnego to nie jest przegrana. Przegrani to są wyborcy SLD czy Korwina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
alkoholik,janko muzykant.plyty sie nie sprzedaja to marzy sie koryto polityczne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane