Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w ich miejsce Kaczyński, Duda i Macierewicz. Byliśmy po pas w gó.nie a będziemy po uszy. Episkopat w senacie. Księża pe****le nietykalni. A PIS będzie niszczył polską gospodarkę swoim socjalizmem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wygnamy Wermaht, zaprosimy SS... W sumie życzyłbym sobie wygranej PIS tylko po to żeby wyborcy zmądrzeli, niestety to niemożliwe. Poparzyli się w 2005 i z powrotem pchają łapę do ognia. Za jakieś dwa lata (tyle zwykle trwają zdolności koalicyjne prezesa) będą znowu płakać i tak w koło.
Wygnamy Wermaht, zaprosimy SS... W sumie życzyłbym sobie wygranej PIS tylko po to żeby wyborcy zmądrzeli, niestety to niemożliwe. Poparzyli się w 2005 i z powrotem pchają łapę do ognia. Za jakieś dwa lata (tyle zwykle trwają zdolności koalicyjne prezesa) będą znowu płakać i tak w koło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz wchodzi Balcerowicz. Właśnie powstaje partia pod jego wezwanim. W skrucie- Unia wolności padła, powstało PO, dzisiaj PO pada powstanie jakaś nowa "ku**a partyjna" składająca się z tych samych sku**esynów. Poczytajcie a przekonacie się że od 1989 rządzą ci sami ludzie, zmienia się tyl...
Teraz wchodzi Balcerowicz. Właśnie powstaje partia pod jego wezwanim. W skrucie- Unia wolności padła, powstało PO, dzisiaj PO pada powstanie jakaś nowa "ku**a partyjna" składająca się z tych samych sku**esynów. Poczytajcie a przekonacie się że od 1989 rządzą ci sami ludzie, zmienia się tylko przynależność partyjna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech Bronek i Ewcia tez jada do Belgii to przynajmniej rozpievdola ten sojuz europejski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane