Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
zyndramik 🏹 Łowca
11 lat temu

na jesień dowiemy się wszystkiego, aferek było bez liku, wszystkie siedzą pod dywanem, spokojnie popijając kawkę czekam :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

złodzieje i aferzyści do pierdla a tych w PO nie brakuje

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
11 lat temu

Jak by ich wszystkich zamknąć to całego PKB nie starczy na ich utrzymanie !!!

0

Zglos komentarz

J
JRB67 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak sie żyje świnią przy korycie. A my za 1200 cały miesiąc.

0

Zglos komentarz

Reklama