Reklama
Sikorski: "to demolowanie instytucji państwowej"

Sikorski: "to demolowanie instytucji państwowej"

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Druga sprawa zabawne jest to, że o demolowaniu państwa mówi jeden z bohaterów afery taśmowej :), który na prywatnym spotkaniu płacił z naszych pieniędzy...

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

wiesz on się wścieka, że ktoś może mu koryto przewrócić i zlewki się wyleją.....

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
11 lat temu

widac ze chlop dawno nie bzykal

0

Zglos komentarz

T
tyomex 😏 Szyderca
11 lat temu

I jeszcze we wszystkich mediach twierdzą, że Sikorski występuje w tym procesie w roli "poszkodowanego", no jak to politycy i media potrafią odwrócić kota ogonem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

oj radziu radziu, przyjdzie i na ciebie pora

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

hahahaha, jestem jasnowidzem, dzisiaj podal sie do dymisji :D

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

wiocha dla sikorskiego !

0

Zglos komentarz

Reklama