Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
michal22210 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hehehehe najnowszy sondaz mowi, ze po ma 2 miejsce... i teraz takie pytanko: jak to mozliwe ze kukiz nagle stracil poparcie z pierwszego na 3, a PlatformaOszustów awansowala? ku**a dość!!!

0

Zglos komentarz

B
borysek2000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kr***nie jeden to jest czyjś pogrzeb a ty sobie jaja robisz. Szacunku trochę....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Zwłaszcza "zielona wyspa". Gdyby muzyk i prezesik doszliby do władzy to zacznie się "czarna dziura".

0

Zglos komentarz

A
AleDom 🌾 Wieśniak
11 lat temu

E, przepoczwarzą się w inną partię a ciemny lud wszystko kupi. Wszystkie partie sejmowe to jeden ściek i przechowalnia dla starych, okrągłostołowych dziadków.

0

Zglos komentarz

Reklama