Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sa jak wszy!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

o Francję się nie martw, radziła sobie przez wieki, poradzi sobie i teraz!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

Obyś miał rację.

0

Zglos komentarz

M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

bardzo dobrze, sami sobie zgotowali ten los. Jak sie boją uzyc policji i wojska to mają co mają

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

czemu się martwisz o Francję skoro Polska teoretycznie już istnieje ?

0

Zglos komentarz

L
lampard1994 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Same murzyny i "araby", cóż skoro to dostrzegam to zapewne jestem rasistą.

0

Zglos komentarz

Reklama