Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4nasi bracia górnicy ze śląska doili ile wlezie, mając w poważaniu Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no właśnie racja, więc czy jeszcze warto się rozwodzić? Tego nie wiem akurat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
raczej trochę głupota, bo nie ma czegoś takiego jak ekologiczne źródła energii, człowiek musi najpierw przetworzyć jedno ze źródeł jak np słońce czy siła wiatru tak aby móc z niej skorzystać, co często nie jest zbyt ekologicznym procesem, ponadto różnego rodzaju turbiny instalowane w morzach nie są...
raczej trochę głupota, bo nie ma czegoś takiego jak ekologiczne źródła energii, człowiek musi najpierw przetworzyć jedno ze źródeł jak np słońce czy siła wiatru tak aby móc z niej skorzystać, co często nie jest zbyt ekologicznym procesem, ponadto różnego rodzaju turbiny instalowane w morzach nie są obojętne dla środowiska. Wytwarzanie ekologicznej energii jest także bardzo nieekonomiczne także ze względów społecznych, dlatego należało by rozważyć bilans korzyści i pracować nad efektowniejszym wykorzystaniem tego czym dysponujemy i minimalizacją zanieczyszczeń.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
raczej trochę głupota, bo nie ma czegoś takiego jak ekologiczne źródła energii, człowiek musi najpierw przetworzyć jedno ze źródeł jak np słońce czy siła wiatru tak aby móc z niej skorzystać, co często nie jest zbyt ekologicznym procesem, ponadto różnego rodzaju turbiny instalowane w morzach nie są...
raczej trochę głupota, bo nie ma czegoś takiego jak ekologiczne źródła energii, człowiek musi najpierw przetworzyć jedno ze źródeł jak np słońce czy siła wiatru tak aby móc z niej skorzystać, co często nie jest zbyt ekologicznym procesem, ponadto różnego rodzaju turbiny instalowane w morzach nie są obojętne dla środowiska. Wytwarzanie ekologicznej energii jest także bardzo nieekonomiczne także ze względów społecznych, dlatego należało by rozważyć bilans korzyści i pracować nad efektowniejszym wykorzystaniem tego czym dysponujemy i minimalizacją zanieczyszczeń.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A po co nam ekologiczne zrodla energi skoro mamy wegiel, dopiero jak cos sie konczy trzeba wymyslec nowe tak to naturalnie działa. Nasza gospodarka w 95% opiera sie na weglu, wiesz ile kasy trzeba wpomopowac zeby to zmienic? Zaciskanie pasa na kolejne 30, byc moze 2 Grecja jak to lubi Kopacz mowic.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane