Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Polki lubią czarnoskórych. To przecież dla nich bo chłopi tak szybko odchodzą. Kobiety żyją dłużej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putanie powinno być "ilu nie jest?" ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ludzie w Europie są ślepi i tacy idioci by zadać sobie zasadnicze pytanie: skąd stać niby młodych zdrowych nierobów, biedaków z Bliskiego wschodu na opłacenie przemytników w wysokości paru tysięcy dolarów? A odpowiedz może być prosta i oczywista - otóż to jest desant islamski opłacony przez pańs...
Czy ludzie w Europie są ślepi i tacy idioci by zadać sobie zasadnicze pytanie: skąd stać niby młodych zdrowych nierobów, biedaków z Bliskiego wschodu na opłacenie przemytników w wysokości paru tysięcy dolarów? A odpowiedz może być prosta i oczywista - otóż to jest desant islamski opłacony przez państwo islamskie celem partyzanckiego najazdu, podboju krajów UE!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napływa islamski desant lądowo - morski:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nigdy nie byłem rasistom,nawet ruchnoł bym jakąś czarną kobietę, ale jak widzę tą bandę to brak mi słów żeby to cenzuralnie jakoś opisać. Może rozwiązaniem jest seria z AK47 w naszym sejmie?Następna seria w barkę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twoją barkę doprowadzę do brzegu.....pustą,a ile trzeba bananów żeby tą bandę nierobów napaść?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moim zdaniem ????? to mam dużo amunicji, dla nich wszystkich wystarczy !!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
żaden czarnoskóry nie pali się do pracy nasz kochany rząd sprowadzi sobie imigrantów a my podatnicy będziemy ich utrzymywać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane