Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ależ oni o tym doskonale wiedzą ale: młodzi muszą wyjeżdżać bo zachód chce kogoś kto będzie zapierdzielał a tego się uczy Polaków - zapierniczać jak maszynka za głodowe wynagrodzenie - a przy tym nienawidzić ojczyzny, za to że mu taki los zgotowała. I nawet ci którzy pozostaną, nie będą mieć ochoty...
Ależ oni o tym doskonale wiedzą ale: młodzi muszą wyjeżdżać bo zachód chce kogoś kto będzie zapierdzielał a tego się uczy Polaków - zapierniczać jak maszynka za głodowe wynagrodzenie - a przy tym nienawidzić ojczyzny, za to że mu taki los zgotowała. I nawet ci którzy pozostaną, nie będą mieć ochoty walczyć za taki kraj. Trzeba zdeptać miłość do ojczyzny a z takim skundlonym narodem można już zrobić wszystko co nam od niemal trzech dekad polskie jedynie z nazwy władze udowadniają. Ostatnio też to widać szczególnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macie celowo zarabiac malo zeby trzymac was w ciaglym stresie nie splacenia kredytow ze zlodziejskimi odsetkami. Wtedy ONI moga robic co chca. Ciagly strach strach strach jest motorem tego zlodziejskiego systemu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane