Reklama
Reklama

Komentarze

21
T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

david, jak Ciebie ktoś np. pobije na ulicy, to masz się cieszyć, że nie zabił? Problemem nie jest, że Polacy nie chcą imigrantów, gejów, czy kogo tam jeszcze. Problem jest w tym, że Polak potrafi napaść osobę, bo wygląda albo się zachowuje inaczej, dziwnie. Zwierzęta też tak reagują. Jak kiedyś sąsi...

david, jak Ciebie ktoś np. pobije na ulicy, to masz się cieszyć, że nie zabił? Problemem nie jest, że Polacy nie chcą imigrantów, gejów, czy kogo tam jeszcze. Problem jest w tym, że Polak potrafi napaść osobę, bo wygląda albo się zachowuje inaczej, dziwnie. Zwierzęta też tak reagują. Jak kiedyś sąsiad przyszedł do moich dzieci przebrany za Mikołaja, mój pies nie chciał go wpuścić do domu. Marzę o tym, żeby kiedyś mieszkać w cywilizowanym kraju, a nie tam gdzie dziewczyna ma się cieszyć, że nie ma szram, guzów i w ogóle przeżyła atak

0

Zglos komentarz

H
HenryKipper 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a Ty tepy taki jestes z urodzenia czy udajesz? nie popieram napadania kogolowiek a juz tym bardziej wyzywania sie na dzieciach, ale po I przyjrzyj sie, gdzie ma jakies slady po butelkach, slady pobica czy w ogole jakiekolwiek inne? po II muzulmanie pod ZADNYM pozorem nie przejda na chrzescijanstwo,...

a Ty tepy taki jestes z urodzenia czy udajesz? nie popieram napadania kogolowiek a juz tym bardziej wyzywania sie na dzieciach, ale po I przyjrzyj sie, gdzie ma jakies slady po butelkach, slady pobica czy w ogole jakiekolwiek inne? po II muzulmanie pod ZADNYM pozorem nie przejda na chrzescijanstwo, bo to dla nich koniec swiata, wiec jaka ona muzulmanka?? po III, tak dla wyjasnienia, chocbby nie szanowanie Szariatu u siebie w dzisiejszych czasach w najlepszym razie zostalaby oblana kwasem, po IV wlasnie w krajach z ktorych oni pochdza tak sie traktuje osoby o innym wygladzie, pogladach wyznaniu

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ty jesteś tępy, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Została napadnięta, może tylko oblana wodą. A wy każecie się jej cieszyć, że nie ma śladów

0

Zglos komentarz

K
klanfan24 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kolego takie myślenie jak ty miały (albo jeszcze mają) kraje multi kulti Francja, Szwecja, Dania, Niemcy itp... i co teraz mają?? Szkoły zamykają, metra, centra handlowe, odwołują mecze, koncerty, imprezy, wojsko na ulicach, w takim kraju chcesz żyć?? Chcesz bać się, że jak wyjdziesz do klubu to mo...

Kolego takie myślenie jak ty miały (albo jeszcze mają) kraje multi kulti Francja, Szwecja, Dania, Niemcy itp... i co teraz mają?? Szkoły zamykają, metra, centra handlowe, odwołują mecze, koncerty, imprezy, wojsko na ulicach, w takim kraju chcesz żyć?? Chcesz bać się, że jak wyjdziesz do klubu to możesz zginąć, islamiści każdego niewiernego traktują jak rzecz i jedyne co mogą zaproponować, to śmierć. Nie jestem faszystą, naziolem itp. po prostu nie oglądam reżimowych mediów które są w 90% niemieckie, a wiadomo im nie jest na rękę, że jakiś tam PiS nie wykonuje ich poleceń jak dotychczas PO.

0

Zglos komentarz

E
Elliott20 🌾 Wieśniak
10 lat temu

1. Nie Pasza tylko Mahsa 2. Porzuciła islam na rzecz chrześcijaństwa właśnie z powodu agresji Polaków

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

"Porzuciła islam na rzecz chrześcijaństwa z powodu agresji Polaków?" Co ona miała kontakt z naszym rycerstwem??? Oo

0

Zglos komentarz

P
podlas2 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Konstytucja z 3 maja 1791 roku-nasz powód do dumy- przewidywała karę śmierci za apostazję.

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
10 lat temu

@davidstar za porzucenie islamu na rzecz innej religii karą jest śmierć. oczywiście według religii miłości i pokoju

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

Wyglada ze w Polsce kazdy by mial lepiej gdzie indziej...3 miliony polakow juz to wiedza.

0

Zglos komentarz

K
Kor222 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Szkoda, ze Ty tego nie wiesz. Najlepiej jakbyś do Australii albo do Nowej Zelandii wyjechał.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

Dziekuje za rade ale mam dobrze tam gdzie jestem.

0

Zglos komentarz

K
Kor222 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ta, dlatego ciagle placzasz, i zalisz sie na wiocha, na rodakow, wynies sie gdzies w cholere gdzie ludnosc polska wynosci 0.05 na km/2 i zyj tam sobie z "ludzmi swiatlymi"

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
10 lat temu

Polacy!!!!!!nie pijcie przed rzucaniem więcej ,bo znikoma liczba trafień,

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
10 lat temu

pewnie jeszcze jest utrzymanką polskiego podatanika, ona i jej rodzina, bo nikt terrorystami z islamu nie chce mieć do czynienia, propaganda TVP... niech spada z powrotem do swojego średniowiecza, ubierze czarne prześcieradło i czeka, aż jakiś im****lski islamczyk obleje kwasem lub rzuci kamienienie...

pewnie jeszcze jest utrzymanką polskiego podatanika, ona i jej rodzina, bo nikt terrorystami z islamu nie chce mieć do czynienia, propaganda TVP... niech spada z powrotem do swojego średniowiecza, ubierze czarne prześcieradło i czeka, aż jakiś im****lski islamczyk obleje kwasem lub rzuci kamienieniem za wyjście z domu. Niech się ta pełowska władza w tvp w końcu wynosi razem z lisem..bo ostro jadą z propagandą odkąd wygrał pis.

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
10 lat temu

a tle jeszcze język niemiecki.. władzka pełowska=władza niemiecka

0

Zglos komentarz

T
tp73op 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jakże słaba musiała być jej wiara że porzuciła ją z powodu. Przecież islam jest religią pokoju więc powinna znosić takie wybryki z pokorą i oczekiwać że napastnicy nawrócą się i ją przeproszą. Albo liczyła na to ze zgwałcą ją i obrabują tak jak by się to odbyło gdyby biała została napadnięta przez i...

Jakże słaba musiała być jej wiara że porzuciła ją z powodu. Przecież islam jest religią pokoju więc powinna znosić takie wybryki z pokorą i oczekiwać że napastnicy nawrócą się i ją przeproszą. Albo liczyła na to ze zgwałcą ją i obrabują tak jak by się to odbyło gdyby biała została napadnięta przez imigrantów. i teraz pozostał jej niedosyt

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
10 lat temu

W_pi****lic ja, dac jej bilet w jedna strone do Syrii.

0

Zglos komentarz

K
kriss7muchomor 🌾 Wieśniak
10 lat temu

pasza to jest dla ś**ń:)

0

Zglos komentarz

G
GaleScud 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Islam powinien być w Polsce traktowany jak przestępstwo. Zakaz wyznawania tej pseudo religii.

0

Zglos komentarz

A
alexkret 🌾 Wieśniak
10 lat temu

no dobra.... ale kto to kr** jest...?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
10 lat temu

Pasza z Iranu, która mieszka w Polsce! Cały kilkuminutowy filmik o niej nakręcili i o multi-kur.wi!

0

Zglos komentarz

H
hellbert 😏 Szyderca
10 lat temu

Za apostazję muslimy mają tylko jedną karę - śmierć. Za ateizm zresztą też, bo to dla nich też apostazja.

0

Zglos komentarz

A
albertgroch 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to niech jedzie do iranu tam dopiero bedzie mniala co do myslenia papa

0

Zglos komentarz

P
pietiar80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wypi....j kur.....o jak ci nie pasuje. Zresztą nikt tu cię nie zapraszał. WOOOOOOOOOOOON !!!!

0

Zglos komentarz

A
10 lat temu

a gdzie zdjecie Chilla z Raggafaya? no tak nikt o tym nie napisze przeciez dobrze sie stalo ze POLAK zostal pobity za inny kolr skory

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

kochałby?

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Uchodźcy wiedzieliby co z nią zrobić. Zakopaliby w ziemi po cyce + kupka kamieni.

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
10 lat temu

nie wiem, nie znam jej, ale sadze ze u siebie mialaby lepiej, a wiec polaczenie lotnicze polska iran jest, niech sie goni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

teraz w Iranie za innowierstwo obrzucą ją kamieniami ale do skutku

0

Zglos komentarz

M
MontyPython 🏆 Master
10 lat temu

Jak jej tu tak źle to niech wypie**** do siebie i po temacie.

0

Zglos komentarz

Reklama