Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8je**ć qrwy z peło. rozliczyć ich i do pierdla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piękna grafika, obrazująca totalną absurdalność aktualnego wrzasku. Za 4 lata trzeba pisiorom dać większość konstytucyjną, żeby zmienili tę komuszą Konstytycję :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz będzie dokładnie tak samo tylko tyle ze w TK będzie 12 najemników z PIS-u
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wtedy to nie byli "najemnicy" tylko POlityczna elyta. Skończ się ośmieszać 7upie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta, wtedy było g*t, a teraz jest zamach na demokrację. Wszyscy klakierzy i komusze odpady trzęsą doopami bo się koryto u@rało, a to dopiero początek ubeckie pomioty ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co racja to racja tylko potem nie płakać jak z ruskimi Macierewicz wojnę zrobi o wrak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak bedzie do smierci ostatniego eSBeka. Od okraglego stolu nic sie nie zmienilo poza skala zlodziejstwa. Zlodzieje wciaz ci sami i niewazne jak nazywa sie ich klub.To ze jestesmy jedynym krajem w grupie z visami do USA i bez amerykanskiej broni to takze przypadek? Kto madry da kuvwie i jej alfons...
I tak bedzie do smierci ostatniego eSBeka. Od okraglego stolu nic sie nie zmienilo poza skala zlodziejstwa. Zlodzieje wciaz ci sami i niewazne jak nazywa sie ich klub.To ze jestesmy jedynym krajem w grupie z visami do USA i bez amerykanskiej broni to takze przypadek? Kto madry da kuvwie i jej alfonsowi pieniadze na lokate?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane