Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

N-ew W-orld O-rder, III Wojna Światowa p.s. Kopernikowi też kiedyś nie wierzyli.

0

Zglos komentarz

B
braeven 🌾 Wieśniak
10 lat temu

I czego się podniecacie, należy się cieszyć, że odwieczny wróg słowian wybrał samounicestwienie niż obylżywą dla własnej nacji egzystencję!

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

I dobrze. Niech Niemcy poczują

0

Zglos komentarz

Reklama