Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ale Tusk nie jest prawdziwym Polakiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
100 % abra Twoje komentarze są celne. :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No koniec końców Kaszubi...im zawsze bliżej było do Niemców niż do kogokolwiek innego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk ma zapewnioną kosmicznie wielką emeryturkę,więc tym bardziej niż za czasów,kiedy był premierem,ma Polaków w du**e..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk to sprzedajna szmata i zawsze mial w du**e wszystkich Polakow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja bym wolał aby Tusk był Napoleonem a nie Polakiem. Mógłby wykorzystać swoje stanowisko do stworzenia największego światowego Imperium i podbić cały świat. A nie robi nic. A potem zmienić nazwę UE na Rzeczpospolita Wszystkich Narodów. I wprowadzić język Polski jako urzędowy we wszystkich krajach...
Ja bym wolał aby Tusk był Napoleonem a nie Polakiem. Mógłby wykorzystać swoje stanowisko do stworzenia największego światowego Imperium i podbić cały świat. A nie robi nic. A potem zmienić nazwę UE na Rzeczpospolita Wszystkich Narodów. I wprowadzić język Polski jako urzędowy we wszystkich krajach unii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On to co inni wrogom robią nogą on robi nosem, zobaczcie jaki brązowy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane