Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Rzecznik Mon-u ? Pff... pamiętam, jak w rządzie tuska, ministrem finansów został ży**k, bez polskiego obywatelstwa (!!!) z odpowiednikiem polskiego tytułu magistra. Podwyższył wiek emerytalny, pomnożył dług publiczny, zajebaaał kasę z ofe i sprzedawał co się dało. Może być coś gorszego ?
Rzecznik Mon-u ? Pff... pamiętam, jak w rządzie tuska, ministrem finansów został ży**k, bez polskiego obywatelstwa (!!!) z odpowiednikiem polskiego tytułu magistra. Podwyższył wiek emerytalny, pomnożył dług publiczny, zajebaaał kasę z ofe i sprzedawał co się dało. Może być coś gorszego ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzecznik mon-u ? Pff... w rządzie tuska ministrem finansów został ży**k bez polskiego obywatelstwa (!!!) z tytułem odpowiadającym naszemu magistrowi. Sprzątnął kasę z ofe, podwyższył wiek emeryt., pomnożył dług publiczny, sprzedał co się dało.... Cokolwiek pisiory nie wymyślą, nie przebiją tego.
Rzecznik mon-u ? Pff... w rządzie tuska ministrem finansów został ży**k bez polskiego obywatelstwa (!!!) z tytułem odpowiadającym naszemu magistrowi. Sprzątnął kasę z ofe, podwyższył wiek emeryt., pomnożył dług publiczny, sprzedał co się dało.... Cokolwiek pisiory nie wymyślą, nie przebiją tego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dopiero dwa miechy ich rządów, a co do prywatyzacji to i PIS sporo posprzedawał, tak ponad 150 firm.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane