Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
jws70 😏 Szyderca
10 lat temu

Szechteryzm jest wszędzie

0

Zglos komentarz

P
pietiar80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W wojnie powinny uczestniczyć tylko te osoby które ją sprowokowały, czyli te nidorozwoje z najwyższych krzesełek. Czemu zawsze cierpią ci na dole !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama