Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Polacy nie potrzebują obcych ani od was ani obcych z kosmosu. Kilka razy próbowaliście razem z ruskimi oswajać i na kopach was wyprowadziliśmy skutecznie. Nie wciskajcie nam waszych "gości", panie Gauck.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
myslalem ze nie dozyje czasow kiedy niemcy beda uczyc nas tolerancji , o za hipokryzja do kwadratu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego? Złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko już było, metody manipulacji toporne i siermiężne jak za Iwana Groźnego. Niewiarygodne. Teoretycznie nikt tego nie kupi.... Ale... :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przed wojna zydzi mieszkali sobie spokojnie w Polsce dopoki nie przyszli niemcy i ich wymordowali. Ciekawe jak by odparl taki argument.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, ze niemcom zalezy na tym zeby zniszczyc slabsze panstwa, ale nie rozumiem dlaczego niszcza wlasny kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już nam w 1939 próbowaliście zaaplikować współżycie z obcymi. Jak widzicie,źle to się dla obcych skończyło. My żyjemy tylko z tymi, dla których Rzeczpospolita jest Ojczyzną i potrafią za nią walczyć (vide Tatarzy).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez 123 lata nas nie nauczyliscie wiec po co takie glodne wywody.Jeden tfusk wiosny nie czyni. Nie z kazdego zrobisz fojksdojcza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to Niemcy mają prezydenta??? biedny, musi siedzieć cicho, jak mysz pod Merkelową :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane