Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A kogoś dziwi, że Słowacja należała do koalicji hitlerowskiej??? Podobnie z resztą jak Węgry?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co ma piernik do wiatraka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej jak by była w koalicji stalinowskiej z Niemcami. Zmieniliście tylko barwy z czerwonej na tęczowa a i tak zostaliście dalej tym samym śmierdzącym gów... . Lewaki, komuniści potraficie tylko niszczyć bo tak jest najłatwiej. Gdzie rządzą lewacy, komuniści tam na końcu jet tylko cierpienie, głó...
Lepiej jak by była w koalicji stalinowskiej z Niemcami. Zmieniliście tylko barwy z czerwonej na tęczowa a i tak zostaliście dalej tym samym śmierdzącym gów... . Lewaki, komuniści potraficie tylko niszczyć bo tak jest najłatwiej. Gdzie rządzą lewacy, komuniści tam na końcu jet tylko cierpienie, głód i śmierć milionów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to nie tacy jak ty na ogól mówią, że należy patrzeć w przyszłość a przeszłość zostawić w spokoju? Szkoda, że ten argument zwykle pojawia się wtedy camovi kiedy wam lewusom się coś przypomni. A gośc robi bardzo dobrze. Nie chce mieć islamskiego problemu w kraju i tego co islam sobą reprezentuje....
Czy to nie tacy jak ty na ogól mówią, że należy patrzeć w przyszłość a przeszłość zostawić w spokoju? Szkoda, że ten argument zwykle pojawia się wtedy camovi kiedy wam lewusom się coś przypomni. A gośc robi bardzo dobrze. Nie chce mieć islamskiego problemu w kraju i tego co islam sobą reprezentuje. PS Camovi pajacu. Polacy i polski rząd też nie chcą Islamu w Polsce i brudasków. Należeliśmy do jakiejś koalicji hitlerowskiej w czasie wojny bo sobie nie przypominam?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane