Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
parafrazujac slowa francuzkiego premiara , musimy nauczyc sie z nimi zyc ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brakuje tego ..uja -Guy Verhofstadt,na ktorego widok jestem gotowy wziac na bary wyrok za naplucie na goowno.Cala ta banda powinna pracowac w kopalni uranu na dozywociu i za szklanke wody.Zapomnialem o comDonku. comDonek z racji swego stanowiska powiniwn dozywotnio podcierac im doopy (oczywiscie po...
Brakuje tego ..uja -Guy Verhofstadt,na ktorego widok jestem gotowy wziac na bary wyrok za naplucie na goowno.Cala ta banda powinna pracowac w kopalni uranu na dozywociu i za szklanke wody.Zapomnialem o comDonku. comDonek z racji swego stanowiska powiniwn dozywotnio podcierac im doopy (oczywiscie po skonczonej pracy w kopalni).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane