Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2u nas Jarek też chce zmienić konstytucję...precz z uchodźcami!!!....a przy okazji wódz jest tylko jeden!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tobie to powinno pasować. Takie małe komuszki lubią jak się ich za mordę bierze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
raczej to chyba wam bliżej do tego przeciż rządzi ten mały hitlerek Kaczyński...mi z nim jednak nie po drodze nie lubie kleru a wy jeszcze bronicie tych pe****lów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś chory z nienawiści do osób o innych poglądach. Zapytam się ciebie w post na jaką partie proponujesz mi oddać głos w kolejnych wyborach?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
fenrisek tylko pis bo innych partii znaczacych nie bedzie ...tak jak na Węgrzech tam opozycji już nie ma tylko jedna wiodaca partia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oficjalnie max zapatrzony jest w Petru i nowośmieszną ale przecież na pierwszy rzut oka widać,że to wierny wyznawca Partii Razem a marksista Zandberg to jego przewodnik duchowy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czemu jeszcze nie wyszedł Węgrami z UE? Podczas gdy cały czas jest w UE to każde jego słowo jest hipokryzją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane