Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Lizanie dupska rydzykowi przeniosłem na wyżyny wazeliniarstwa i wdupowłastwa ja prezydent wszystkich wazeliniaży jarka zawsze dziewicy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Roznica jest taka ze Rydzyk jest nasz osobisty, a przypomne ci słowa ministra Sikorskiego .. Ze tamta władza robiła laske wszystkim w kolo , widzisz oni liżą dupsko tylko rydzykowi, tamci jak te dz***i robili łaskę kazdemu , merkel nie robili bo baba ... ale d**e miala tez wylizana ... :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ha ha gajcy...to żeś pojechał....czyli popierasz włazidup*** a jako dodatkowy argument dla ciebie jest to, że Rydzyk jest "swój" ...idaalny chłop pańszczyźniany byłby z ciebie. Wstyd jest w tym, że ksenofobiczna, rasistowska, antysemistyczna rozgłośnia, która skłóca Polaków jest hołubiona,...
ha ha gajcy...to żeś pojechał....czyli popierasz włazidup*** a jako dodatkowy argument dla ciebie jest to, że Rydzyk jest "swój" ...idaalny chłop pańszczyźniany byłby z ciebie. Wstyd jest w tym, że ksenofobiczna, rasistowska, antysemistyczna rozgłośnia, która skłóca Polaków jest hołubiona, przez aktualne władze w Polsce. Przecież od Rydzyka się i Watykan i episkopat trzyma z daleka bo jest to SEKTA jak się patrzy wyznająca kult człowieka- RYDZYKA WIELKIEGO...ha ha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O dziwo jeszcze siedzi a nie klęczy. Dla Sadurskiej powinni podwójne siedzisko naszykować ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz wyobraźcie sobie, co by było, gdyby Komorowski pojechał na uroczystości powstania Gazety Wyborczej, złożył podziękowania w imieniu państwa, stwierdził, że GW jest najlepsza, a jej czytelnicy najmądrzejsi, ogłosił Adama Michnika ojcem narodu, a jego wizję uznał za wizję przewodnią państwa.
A teraz wyobraźcie sobie, co by było, gdyby Komorowski pojechał na uroczystości powstania Gazety Wyborczej, złożył podziękowania w imieniu państwa, stwierdził, że GW jest najlepsza, a jej czytelnicy najmądrzejsi, ogłosił Adama Michnika ojcem narodu, a jego wizję uznał za wizję przewodnią państwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedni geje paradują a inni ukrywają się pod sutanną.Ja nie przepadam za żadnymi i to też jest prawo wolności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To że się ukrywają to zrozumiałe..Ale najgorsza ci co będąc politykami próbują zalegalizować pe****lie .wezmy takich lewicowych dzialaczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ładnie wklejony pierwszy i drugi rząd:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane