Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
KODerasci napierw kłamią potem musza przepraszać i płacić kary no ale jaki lider tacy wyznawcy! ''Gó**omem'' ze strony sok z buraka czyli kopalnia głupoty dla troli mogą czerpać propagandowe kłamstwa pełnymi garściami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co z tych dokumentów wyniki. Niby odmówił wykonania rozkazu, a po pół roku dostaje się do wojska, w 3 lata szybko awansuje, a przez cały czas sie opierdziela i najpewniej pije, po czym dopadają go represje za rok 70 i wylatuje, ale chyba za pijaństwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To, że służył w TEJ jednostce nie znaczy, że brał udział. To, że ktoś mieszka w Poznaniu nie znaczy, że zabił Ewę Tylman. Ewa Tylman została zamordowana w Poznaniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To, że masz końcówkę nicka jak wioskowy kr***n bodan nie znaczy... chociaż nie, dokładnie tyle znaczy. Jesteś równie popierniczony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam twierdził, że podobno odmówił wyjazdu, tylko jakoś za to go nie spotkała kara i za pół roku został zawodowym. To ciut kupy się nie trzyma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ważne jest to że nie używał ostrej amunicji tylko kupił sobie kapiszony na jarmarku, więc nikomu krzywdy nie zrobił ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś mnie to nie dziwi. Nie on pierwszy w tej formacji i z pewnością nie ostatni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejny komuch w PISie. PIS to bardziej komusza partia niż SLD a wy prawaki daliście się nabrać na to ich antykomunistyczność i na nich głosoaliście. Zapomnieliście ze najciemniej pod latarnią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane