Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
9 lat temu

Macie przykład tego jak szybko Złoty traci na wartości, wypuszczenie tego nominału to nic innego jak efekt inflacji.

0

Zglos komentarz

W
wopla 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A to dopiero początek. Pytanie brzmi. Kiedy znów będziemy "milionerami" ?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
9 lat temu

to dla takiego chama, przychodzącego po rozmianę, mam zawsze kilka worków dziesięciogroszówek :D

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
9 lat temu

@Suzzi86 Kochaniutka... To jakie by musiały być te worki? Takie 50 kg jak na kartofle? :D

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
9 lat temu

nieee, w woreczku jest 100 sztuk. dostanie z 10 takich, reszta po 200 zł i już po problemie :)

0

Zglos komentarz

B
bomba-dier 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Załatwił by problem grubego portfela, przy kupnie dóbr luksusowych.

0

Zglos komentarz

P
Policov 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Każdy normalny sprzedawca "cfaniakowi" z 500-setką chcącemu kupić zapałki powie żeby "szedł na pole". Nie ma czegoś takiego jak "obowiązek wydania reszty", czy sprzedaży gdy kupujący nie posiada odpowiednich środków do zakupu towaru.

0

Zglos komentarz

Reklama