Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ciekawe, PISuary zabraniają nawet ubierania sie na czarno ??? Powinni wszystkich księży za to skazać...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapytaj jak otwarcie można wyrażać poglądy w "otwartej" "demokratycznej" "nowoczesnej" Szwecji. A w temacie nie chodzi o to, że przyszły ubrane na czarno do szkoły tylko wciągały w to dzieciaki. A tego robić się nie powinno mimo wszystko czego byś nie popierał. Mają bab...
Zapytaj jak otwarcie można wyrażać poglądy w "otwartej" "demokratycznej" "nowoczesnej" Szwecji. A w temacie nie chodzi o to, że przyszły ubrane na czarno do szkoły tylko wciągały w to dzieciaki. A tego robić się nie powinno mimo wszystko czego byś nie popierał. Mają baby rację, że protestują i niech protestują ale bez wciągania w to dzieciaków w szkole.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to ja przy okazji zapytam jak można wyrażać poglądy w Tadżykistanie, a co tam:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zLewus a nie wiem ale niech autorek skończy pieprzyć , że w tym kraju nie wolno wyrażać swoich poglądów. Gdyby tak było już dawno by siedział a cała ta żałosna opozycja zebrała by pałami na mo**y po pierwszym marszyku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zrodło wiedzy :TLOK agory szechtera.ha,ha,ha,ha,kto w bzdety wierzy?Takie szmacidło agory jak GW.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ty jesteś tym PiSem zadżumiony, nie czytaj wydawnictw agory ale powiosłuj trochę po internecie a nie tylko TRWAM, TRWAM, TRWAM a na deser Karnowscy. Chopie ogarnij się umysłowo bo inaczej nawet lewak cię oleje i sam zostaniesz z tym koniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane