Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
FredStandard 🌾 Wieśniak
9 lat temu

...a mogli zaje**ć... ;)

0

Zglos komentarz

H
Hubertx 😏 Szyderca
9 lat temu

TVP? Czemu nie na Trwam to to samo.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

TVN TO TAKIE SAMO g JAK KOSZERNIAK szechtera /tzw GW.

0

Zglos komentarz

E
ericsson82 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Bodan ty i twoj mozg to jeszcze wieksze g....

0

Zglos komentarz

P
PreczZkomuna 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ale tam sie awanturuje id***a z lewej a nie z prawej. U tego z prawej pelna kultura tylko z lewej jakis prostak :)

0

Zglos komentarz

Reklama