Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli ty i kacapscy koledzy z wiocha nie jesteście inteligentni. 99% twojego i kolegów ścieku na wioch to polityka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ludzie inteligentni nie mieliby żadnych szans wygrać w demokratycznych wyborach. Bo aby je wygrać musieliby mówić to co ludzie chcą usłyszeć, obiecywać to czego nie mogą dać i zmienić swoje racjonalne poglądy na powszechne. A tego nie zrobią bo mają swój honor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Schetyna dzisiaj mówił o 13 emeryturze dla seniorów i 500+ na każde dziecko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgadzam się. Całkowicie pomieszanie przyczyny ze skutkiem. Właśnie dlatego rządzą nami de**le, ponieważ ludzie naprawdę inteligentni stronią od polityki. Albo też inna wersja. Nie ma ludzi naprawdę inteligentnych, ponieważ gdyby tacy byli, nie pozwoliliby rządzić de**lom. Jeszcze inaczej. Nie je...
Nie zgadzam się. Całkowicie pomieszanie przyczyny ze skutkiem. Właśnie dlatego rządzą nami de**le, ponieważ ludzie naprawdę inteligentni stronią od polityki. Albo też inna wersja. Nie ma ludzi naprawdę inteligentnych, ponieważ gdyby tacy byli, nie pozwoliliby rządzić de**lom. Jeszcze inaczej. Nie jesteśmy zbyt inteligentni skoro pozwalamy de**lom aby nami rządzili. Inteligentny człowiek zna stare hasło: nie uda się uciec od polityki, skoro nie chcesz zajmować się polityką, to polityka sama zajmie się Tobą. Inteligentny Einstein na swój sposób uczestniczył w życiu politycznym. Jak każdy intelig
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane