Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Prawaki nie chcą aby w bibliotekach można było przeczytać o jakiś innych filozofiach. Bo tylko prawaki mają jedyną właściwą filozofie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drodzy studenci! Wiek ekstremistycznego żydowskiego intelektualizmu właśnie się skończył, a sukces niemieckiej rewolucji znowu nadał Niemcom ducha właściwej drogi.Czynicie dobrze, oddając złego ducha na pastwę płomieni.To mocny, wielki, symboliczny akt, który ma być wobec całego świata świadectwem t...
Drodzy studenci! Wiek ekstremistycznego żydowskiego intelektualizmu właśnie się skończył, a sukces niemieckiej rewolucji znowu nadał Niemcom ducha właściwej drogi.Czynicie dobrze, oddając złego ducha na pastwę płomieni.To mocny, wielki, symboliczny akt, który ma być wobec całego świata świadectwem tego, że Listopadowa Republika spłonęła w tym ogniu. Z tych płomieni zrodzi się Feniks nowego ducha.Przeszłość sczezła w płomieniach. Przyszłość powstanie z płomieni w naszych sercach.Rozjaśnione tymi płomieniami niech będzie nasze przyrzeczenie PiS, Naród i nasz Prezes!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drodzy studenci Polacy! Wiek ekstremistycznego żydowskiego intelektualizmu właśnie się skończył, a sukces pisu i rewolucji znowu nadał Polakom ducha właściwej drogi.Czynicie dobrze, oddając złego ducha na pastwę płomieni.To mocny, wielki, symboliczny akt, który ma być wobec całego świata świadectwem...
Drodzy studenci Polacy! Wiek ekstremistycznego żydowskiego intelektualizmu właśnie się skończył, a sukces pisu i rewolucji znowu nadał Polakom ducha właściwej drogi.Czynicie dobrze, oddając złego ducha na pastwę płomieni.To mocny, wielki, symboliczny akt, który ma być wobec całego świata świadectwem tego, że Listopadowa Republika spłonęła w tym ogniu. Z tych płomieni zrodzi się Feniks nowego ducha.Przeszłość sczezła w płomieniach. Przyszłość powstanie z płomieni w naszych sercach.Rozjaśnione tymi płomieniami niech będzie nasze przyrzeczenie PiS, Naród i nasz Prezes
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
palnie? Chyba w łeb se palnie... Niepowetowana szkoda na wiosce (żarcik taki) ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane