Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Dobra zmiana ma tyle wspólnego ze stawkami OC co ty esess z logiką:D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Andrzej Jakubiak, towarzysz z namaszczenia PO, przewodniczacy KNF-u grzmiał w 2015 roku, by podnieść składki OC i nawet wystosował w tej sprawie pismo do ubezpieczycieli by ci skladki sobie podnosili, to nie plułeś się na wiosce. POdwójne standardy??? lik: http... link:http...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Andrzej jakubiak, towarzysz z namaszczenia PO, przewodniczacy KNF-u grzmiał, by podnieść składki OC i nawet wystosował w tej sprawie pismo do ubezpieczycieli by ci skladki sobie podnosili, to nie grzmialeś na wiosce. POdwójne standardy??? Z linkami moderator usuwa. Sam sobie znajdź linki.
Jak Andrzej jakubiak, towarzysz z namaszczenia PO, przewodniczacy KNF-u grzmiał, by podnieść składki OC i nawet wystosował w tej sprawie pismo do ubezpieczycieli by ci skladki sobie podnosili, to nie grzmialeś na wiosce. POdwójne standardy??? Z linkami moderator usuwa. Sam sobie znajdź linki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to PiS jest winien zmowie cenowej i wyłudzaniu odszkodowań przez Januszów?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane