Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Pieniądze niech zachowa na adwokata. Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu mamy problem bo nikt nikogo nie rozliczy. Nie rozumiem tego bo w pracy odpowiada się za swoje obowiązki. Niestety nie dotyczy to rządzących bez względu na szczebel ani partię. Niech teraz ktoś powie że jest inaczej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fakt cycu, naiwnie to napisałem. Jak to rozliczanie wygląda pokazała komisja Patryka Jakiego... Kozaczyli jak to wszystkich rozliczą do momentu kiedy wyszło że musieli by wsadzać też swoich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sam bym chętnie rozliczał. Myślisz że premię bym dostał:-D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uczciwie zarobione znaczy takie też takie, że za dobrą i sumienną pracę dostaje się wynagrodzenie - co w tym przypadku może być dość kontrowersyjne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy nawet nie wiedzie jak drogo jest w San escobar! 1 sabar kosztuje 150 PLN! Gorwin tam nawet do 15 nie dał rady
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane