Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
kary1977 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Przecież żeby nie Smoleńsk to już nikt o PiSie by nie pamiętał.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 lat temu

I tu wracamy do pytania: kto najbardziej zyskał na katastrofie, kto więc miał najlepszy motyw, aby ją zmontować?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

I kto najbardziej kala teraz imie swego zmarłego brata.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Partyjny taniec na trupach.

0

Zglos komentarz

Reklama