Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dziwnym trafem przez 8 lat rządów PO smog nie był tak medialnym tematem. Dziwne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A polityka PO to samo..założyć spółkę która ma zbudować elektrownię atomową po czym przez 8lat nie robiąc nawet sztycha zgarnąć pięćdziesiąt baniek....A powiedzcie mi jaką macie stałą i dobra alternatywę dla węgla??bo poza atomem, to wiatr i słońce to wiecie, że możecie sobie w du..pe wsadzić...!
A polityka PO to samo..założyć spółkę która ma zbudować elektrownię atomową po czym przez 8lat nie robiąc nawet sztycha zgarnąć pięćdziesiąt baniek....A powiedzcie mi jaką macie stałą i dobra alternatywę dla węgla??bo poza atomem, to wiatr i słońce to wiecie, że możecie sobie w du..pe wsadzić...!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypadałoby w końcu przeczytać co jest w Polsce główna przyczyną smogu. Z całą pewnością NIE JEST to produkcja prądu. Jakby w PL cały prąd był produkowany z węgla a mieszkania ogrzewały by się gazem/prądem/nowoczesnymi piecami niskoemisyjnymi/pompami ciepła to z całą pewnością nie byłoby problemu (al...
Wypadałoby w końcu przeczytać co jest w Polsce główna przyczyną smogu. Z całą pewnością NIE JEST to produkcja prądu. Jakby w PL cały prąd był produkowany z węgla a mieszkania ogrzewały by się gazem/prądem/nowoczesnymi piecami niskoemisyjnymi/pompami ciepła to z całą pewnością nie byłoby problemu (albo byłby śladowy). Koniecznie trzeba umieć to rozróżnić - podczas przemysłowego spalania węgla stosuje się milion filtrów - tam problemem jest emisja CO2 a nie PM10 czy PM2,5
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane