Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ludzi oceniają inni ludzie, durniu z maturą znaleziona w chipsach, a historia należy do ludzi wielkich, posiadających honor, a nie podłych krętaczy, złodziejaszków i kombinatorów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Mania wielkości jest zaburzeniem psychicznym. Megalomania (nazywana też manią wielkości) to zaburzenie psychiczne, zwykle towarzyszące innej chorobie, które wyraża się w podwyższonej samoocenie, braku samokrytycyzmu i urojeniach wielkościowych. Potocznie megalomanią nazywa się wygórowane wyobr...
"Mania wielkości jest zaburzeniem psychicznym. Megalomania (nazywana też manią wielkości) to zaburzenie psychiczne, zwykle towarzyszące innej chorobie, które wyraża się w podwyższonej samoocenie, braku samokrytycyzmu i urojeniach wielkościowych. Potocznie megalomanią nazywa się wygórowane wyobrażenie o własnej wartości, wywyższanie się.Stanowi między innymi jeden z objawów epizodu manii w chorobie afektywnej dwubiegunowej. Może także towarzyszyć schizofrenii. Osoby dotknięte megalomanią najczęściej nie mają poczucia choroby." - gloria.tv
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane