Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Jeszcze jednych dobrze nie wypłacili a już drugie obiecują. Za miesiąc dwa lub trzy bedzie bardzo przykro tym co w to uwierzą i zagłosują.Wtedy się obudzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech patole ubezpieczają budynki, ja płacić za ich skąpstwo nie zamierzam, rząd może płacić te odszkodowania ale z własanej kieszeni a nie z mojej!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za wichurę chu@a dali , małorolna naciaplała głupot i...na tym się skończyło , po 6 tys na waciki i żyj sobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk u powodzian też kiedyś był i co ... tylko był. Szczekacie na PIS, a PO nie jest lepsze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja się pytam za co to odszkodowanie jak pogoda pokazuje co roku są jakieś kataklizmy powodzie wichury susze więc może lepiej niech ludzie nie zgredza te kilka stówek na rok i się ubezpiecza a nie liczą na drapane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Osobą piszcząca opis jest de**lem bo to nie tak że PiS by to wykorzystam bo każdy by To wykorzystał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piszesz to bo znasz moje akta medyczne?znam życie wszystko obiecają aby rządzić a później my wszyscy za to zapłacimy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
po wichurach na pomorzu Polska dostala od Unii 10 milionow euro na pomoc poszkodowanym ,ja sie zapytam gdzie jest ta kasa? teraz wiemy,zostawili w rezerwie dla powodzian,przezorny i zapobiegliwy swietojebliwy PIS niech bedzie blogoslawiony i rozpier....ny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane