Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

będzie dalej to samo tylko będzie za platforma lub za biedroniem w zależności kto wygra bo to jest rządowa telewizja

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Będzie, bo p**S wyznaczył nowe standardy, wcześniej nikomu nawet na myśl nie przyszło by z tv zrobić szczekaczkę propagandową!!!

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
7 lat temu

Co ty! Dla nich przegrana 27:1 jest zwycięstwem.

0

Zglos komentarz

G
Grzeloo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Zagłosowałbyś na antypolaków tylko po to żeby zobaczyć ich smutek? Współczuję.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
7 lat temu

ale to dopiero na jesieni

0

Zglos komentarz

P
pikoslaw 🌾 Wieśniak
7 lat temu

albo sprytnie przełączyć na TVN i oglądać smutek tej POwskiej szczujni hehe tak czy siak będzie ubaw :-)

0

Zglos komentarz

Reklama