Reklama
Reklama

Komentarze

103
T
thrawn1972 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moglas nie zakladac :)

0

Zglos komentarz

D
dorota_jaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale nie wytrzymała:) +

0

Zglos komentarz

J
jadziuniaxxl 😏 Szyderca
14 lat temu

"Zazdrość lub zemsta najlepszą motywacją do założenia konta".....he:)

0

Zglos komentarz

T
thrawn1972 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dokladnie zazdrosc he he he i dlatego ta strona spada na psy.

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

a mogłaś tylko zażyć "Stoperan"....

0

Zglos komentarz

E
ewelele 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwice.Park Chopina ?

0

Zglos komentarz

B
bartbert 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i po kiego diabła nam to zrobiłaś>

0

Zglos komentarz

P
Psychosocial666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nestepne zdjecie bez sensu...gdzie tu wiocha? moze mi ktos powie łaskawie:]

0

Zglos komentarz

N
neposz 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ja też nie wytrzymałem i kliknąłem łapę w dół..

0

Zglos komentarz

W
wujo88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiocha to ty !! jak specjalnie założyłaś to konto dla tego zdjęcia. Pozdrawiam!

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
14 lat temu

za to na głównej wylądowała szybciej niż by się spodziewała

0

Zglos komentarz

D
dianusia 🏆 Master
14 lat temu

Gdzie tu niby wiocha?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

właśnie przyglądam się temu od kilku minut i próbuję coś wymyślić ... niestety jak na razie nic :P

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

nie wiem... to przekracza też moje zdolności pojmowania... Pewnie dodająca ma jakieś kompleksy to dodała... ;)

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

nie wytrzymalas i sie zes..l.s po h,,te konto zalozylas

0

Zglos komentarz

C
cyncykator 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale co to właściwie jest ?

0

Zglos komentarz

X
xDPaLiiNkAxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aha

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

wtoczyła kamień na szczyt i poległa

0

Zglos komentarz

W
WiochFace 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

i gdzie tu wiocha ?!

0

Zglos komentarz

T
TheKrzychuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powiedzcie mi proszę dlaczego to zdjęcie gdzie KOMPLETNIE nie ma się do czego przyczepić trafiło na główną? Bo co leży na kamieniach i tu jest wiocha ?W poczekalni są 100 razy lepsze foty...

0

Zglos komentarz

K
klaudusssia92 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

nie potrzebnie zakładalas... nie zabłysnełas niczym specialnym..

0

Zglos komentarz

B
biggu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe ile osób specjalnie założyło konta, żeby Cię zminusować?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No i teraz masz pozamiatane.. kto tu wchodzi, musi porzucić wszelką nadzieję..

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

widze ze ludzie nie maja co robic bo na kazdej stacji gracjan,dziki nim jest szczytowym de**lem

0

Zglos komentarz

W
WiochFace 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

więc jedziemy z punktami w dół. za nie-wiochę ;]

0

Zglos komentarz

M
mordzina10 💩 JP 100%
14 lat temu

Jeżeli wy tu nie widzicie wiochy to jesteście dziwni... przecież normlani ludzie nie kładą się na płytkach i nie cykają sobie foci.. jeszcze jakaś słit dziunia... , no bez jaj ale dla mnie to mega wiocha..:D

0

Zglos komentarz

K
kanga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to masz słabe poczucie humoru,to normalna głupia i tysięczna fotka z takiej kolekcji,a na wiochę wchodzi się po to,żeby się uśmiać,ubawiło Cię to zdjęcie?Bo mnie w ogóle

0

Zglos komentarz

G
golab323 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gliwice park chopina! :D

0

Zglos komentarz

N
nicita12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O matko i posrałaś się w gacie przy okazji? Zgadzam się ze mogłaś nie zakładać.

0

Zglos komentarz

N
nicita12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niech dziewczyna sobie lezy:)

0

Zglos komentarz

B
biebsowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

COŚ ZDECHŁO !

0

Zglos komentarz

W
WlodekM1558 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W mordę nawet w GLIWICACH trafiają się tempe laski......

0

Zglos komentarz

B
brartek11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szału nie ma

0

Zglos komentarz

R
rgb77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niepotrzebnie to robiłaś

0

Zglos komentarz

O
Ograniczonaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwice - park chopina :)) takich pełno po polsce łazi więc specjalnej wiochy nie widze ;p

0

Zglos komentarz

T
TacFun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ahhahahahha a znam ją ;p

0

Zglos komentarz

L
luuuucy93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie rozumiem co "modelka" chciała zaprezentować? swoją głupotę˙? czy to na zawsze pozostanie jej tajemnicą??? haha

0

Zglos komentarz

I
icha 💩 JP 100%
14 lat temu

hah nasze gliwice...

0

Zglos komentarz

T
tomek9131 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak by fajnie nogi rozłożyła to bym dał plusa:D

0

Zglos komentarz

K
KosmicznyJebaka 🏹 Łowca
14 lat temu

Wtedy by nie było wiochy, tylko ładne zdjęcie, a więc należałby się minus. Tu jest wiocha a nie galeria boberków

0

Zglos komentarz

S
sweety16 💩 JP 100%
14 lat temu

Ten wieloryb umiera ... Dajcie mu wody !!!

0

Zglos komentarz

K
KosmicznyJebaka 🏹 Łowca
14 lat temu

Masz na myśli swoją starą?

0

Zglos komentarz

M
MagMa73 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no...moglas nie zakladac!!!!!!!!!!! POPIERAM....co to ma byc niby...?

0

Zglos komentarz

Z
zimnyy90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgrabne nogi, pusta głowa :D

0

Zglos komentarz

B
bleidd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o Gliwice:)

0

Zglos komentarz

L
leszczu1973 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wytrzymalem i zapytam...gdzie wiocha?

0

Zglos komentarz

T
tomcio1313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiochą jest to że jest to pomnik ku pamięci tych którzy przelali krew za ten coraz bardziej po.ebany kraj... wstyd i hańba żeby robić sobie takie fotki pod pomnikiem upamiętniającym czyjąś bohaterską śmierć.

0

Zglos komentarz

E
egonem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ze zdjęcia nie wynika co to za miejsce i dla wszystkich którzy nie znają go ta "wiocha" to wiocha

0

Zglos komentarz

D
dorciaustka 💩 JP 100%
14 lat temu

Trzeba ją szybko wepchnąć z powrotem do morza!!

0

Zglos komentarz

M
madzix8900 💩 JP 100%
14 lat temu

Boże coraz więcej wiochy z Gliwic! Wyjeżdżam w październiku... ;/

0

Zglos komentarz

P
Patus666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chwalisz się czy się żalisz że wyjeżdżasz...

0

Zglos komentarz

D
drCox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To musisz mieć niesamowicie puste życie, żeby takie łajno tu wrzucać i specjalnie po to tu konto zakładać.

0

Zglos komentarz

C
Chester_88 💩 JP 100%
14 lat temu

GLIWICE - PARK CHOPINA... masakra żyć z takimi ludźmi w mieście :/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Przepraszam bardzo, ale co mianowicie ma wyrażać to zdjęcie?

0

Zglos komentarz

K
ketchupTortex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no no moglas nie zakladac

0

Zglos komentarz

M
mimi20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahaa blondynka z zabrza-mikulczyc;D

0

Zglos komentarz

N
Niedoceniany 😏 Szyderca
14 lat temu

Może udaje martwą by chronić się przed drapieżnikami ^^

0

Zglos komentarz

S
sadel93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zaraz Syzyfowi z powrotem się kula stoczy

0

Zglos komentarz

S
sebahol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szkoda że ten kamień na nią nie spadł...

0

Zglos komentarz

T
tor777 🎖️ Snajper
14 lat temu

nie rozumiem dlaczego i za co to zdjęcie ma tyle punktów???

0

Zglos komentarz

K
kinderjajko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może autorkę tak bardzo uraziło np. zestawienie niebieskiego naszyjnika do rajstop w panterkę i różowej bluzki? Też czuję niesmak. Każdy wie, że tych kolorów się nie łączy...

0

Zglos komentarz

A
adam_k73 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A po co? To Twoje?

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

Fajna laska tylko że głupie zdjątko troszke

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Tak bardzo Ci podpadła? Może poprzestańcie na obraźliwych komentarzach na fejsie, my tu na wiochę czekamy...

0

Zglos komentarz

K
kanga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brawo:)

0

Zglos komentarz

S
starysatyr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobre. Pierwsza wiocha i juz na głównej. Tylko dlaczego? czasem się zastanawiam kto na to glosuję

0

Zglos komentarz

S
Slowik95 💩 JP 100%
14 lat temu

Co mialas na mysli dodawajac to zdjecie...?Bo ja tu zadnej wiochy nie widze...

0

Zglos komentarz

D
dj_virus3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiocha wiochą, ale jednak wiocha..

0

Zglos komentarz

L
laska9210 🏹 Łowca
14 lat temu

rozwaliła się jak żaba na liściu ...

0

Zglos komentarz

P
PaulusMaliny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto jak lubi ;D Dobra jest ;D

0

Zglos komentarz

A
Adpf 🎖️ Snajper
14 lat temu

????????????????????????????????

0

Zglos komentarz

A
agula78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ok konto masz ale gdzie ta wiocha!!

0

Zglos komentarz

K
ktototakinl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwicki Park Chopina .. wieśniara.

0

Zglos komentarz

A
agrestoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hm nie pojmuję tylko tego, co ona sobie myślała kładąc się tam....?

0

Zglos komentarz

S
scharek.pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A o co tu chodzi?

0

Zglos komentarz

A
anik84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"ideał" sięgnął bruku..

0

Zglos komentarz

L
LaadyBambini 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co ona próbuje nam przekazać?

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
14 lat temu

Ale bym ją pod kamieniem.......

0

Zglos komentarz

M
MegaButcher 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W tle Gwiazda Śmierci

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

'jednorazówka' xD

0

Zglos komentarz

S
sysunia02 💩 JP 100%
14 lat temu

no i co? kolejna zalosna lalka.... nic hmm serio zadziwiającego... no może dobór ubrań xD

0

Zglos komentarz

M
marcemag2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bez sensu, usuń konto

0

Zglos komentarz

M
M4TI 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba bylo rozchodzic... Pojsc gdzies na dlugi spacer i wtedy bys wytrzymala... A nie takie badziewie dodajesz... Jeszcze jedno mni zastanawia kto to tak wysoko ocenil???

0

Zglos komentarz

K
kanga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no to wiele cię jeszcze rzeczy zdziwi,jak dla takiej fotki założyłaś konto;)

0

Zglos komentarz

M
malysz1986d 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to juz usun swoje konto bo juz jego nie potrzebujesz na takie badziewia!!!

0

Zglos komentarz

K
kieszen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no co ludzie, wieloryba wyrzuconego przez ocean nie widzieliście?

0

Zglos komentarz

T
tomsu84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chodnik z tylu zwijaja i laska chciala zdazyc fotke sobie strzelic :)

0

Zglos komentarz

M
makowinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za nią jest pomnik. Zdjęcie zrobione w mieście na Śląsku. to takie miejsce gdzie wieczorem można wziąć po ryju.

0

Zglos komentarz

P
pela18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no i co w tym fajnego?? przecież to nie wicha!!

0

Zglos komentarz

D
deleteichuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak można wstawić takiego koszulkowego misia na Wiochę ?! O.O a tak na marginesie... chodnik też potrzebuje ciepełka. : )

0

Zglos komentarz

C
co_to_byc 💩 JP 100%
14 lat temu

Heheh Moje Gliwice :D:D

0

Zglos komentarz

W
woytek_f 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zdjęcie instruktażowe nauki pływania kraulem.

0

Zglos komentarz

B
Black21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak nie wytrzymałaś to trzeba było puścić, ulżyło by Ci :D haha

0

Zglos komentarz

D
Dari21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Artystycznie ...

0

Zglos komentarz

X
xxdzendzej654xx 💩 JP 100%
14 lat temu

mogłas jeszcze wytrzymac i nie reklamowac swojej głupoty ;) a typiare ten kamien niech pier**lnie moze zmondrzeje

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Co to znaczy "zmondrzeje"?

0

Zglos komentarz

K
kanga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no,takiego byka rzadko się spotyka;)

0

Zglos komentarz

A
a-aaa700 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ona czeka na zbawienie. ;> co wy chcecie..

0

Zglos komentarz

E
Edycka2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdechlizna

0

Zglos komentarz

R
renia12126 🏹 Łowca
14 lat temu

a to z twojego albumu?...ciekawe masz rajtuzki;)

0

Zglos komentarz

M
misiek980 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwiice ; DD Podajcie tej laski link xd

0

Zglos komentarz

L
ladyloxi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

upadła Statua Wolności xD

0

Zglos komentarz

M
marcinz10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To pomnik na skrzyżowaniu Barlickiego i Berbeckiego. Podpis " gliwiczanom-ofiarom wojen i totalitaryzmów. zaprojektował go K. Nitach

0

Zglos komentarz

J
jakitaki80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czyżby powaliła tą pannę jej własna głupota???

0

Zglos komentarz

A
alunka92 💩 JP 100%
14 lat temu

rozstrzelali ją?

0

Zglos komentarz

S
Szyderca2510 😏 Szyderca
14 lat temu

Padła z wrażenia chyba hahah nawet w Gliwicach mozna zrobić wioche heheh

0

Zglos komentarz

M
Malinqq 💩 JP 100%
14 lat temu

bez komentarza ; pp

0

Zglos komentarz

S
Szymon1662 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwice. Niedaleko jest restauracja mojego taty Ca*sa Austria. ;]

0

Zglos komentarz

D
DAGFEN 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No lepszego miejsca żeby się rozkładać nie mogła sobie wybrać :/

0

Zglos komentarz

M
MalolatQ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W końcu Gliwice

0

Zglos komentarz

B
baila 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coś a la planking:)

0

Zglos komentarz

K
kometa_666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

po pierwsze nie ma tu wiochy, po drugie jeżeli nie ma wiochy ludzie to dajemy paluszek w dół. no chyba że ktoś tu widzi wiochę. ja nie

0

Zglos komentarz

P
panek990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dianusia---> Jeżeli Roz**bywanie się na Kostce/asfalcie nie jest dla cb wiochą, to powodzenia ;)

0

Zglos komentarz

K
kawalChuja 💩 JP 100%
13 lat temu

Czy to czasem nie jest w Gliwicach w parku???:P

0

Zglos komentarz

Reklama