Reklama
Dzieci w pasiakach zagazowano na szkolnym przedstawieniu.

Dzieci w pasiakach zagazowano na szkolnym przedstawieniu.

przez nissin — 6 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
P
primal69 🏹 Łowca
6 lat temu

ojj tam :) przeciez jeszcze troche głupoty nikomu nie zaszkodziło :) cudny nadwiślański kraj.

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
6 lat temu

Niektórzy dorośli ludzie powinni wrócić na drzewo i dalej jeść banany.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
6 lat temu

Nauczycielom wraz z dyrektorką szkoły należy się premia w postaci liposukcji mózgu

0

Zglos komentarz

L
Leszy 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie widzę tam siedmiolatków. Przedstawienie oparte na faktach historycznych, bardzo ważnych faktach, które dzisiaj pewne osoby chciałyby ukryć.

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
6 lat temu

Może zrobią teraz o dzieciach molestowanych przez księży? Też na faktach? Hitlerowcy w lesie też tylko zrobili przedstawienie, a staneli przed sądem.

0

Zglos komentarz

Reklama