Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nettai 😏 Szyderca
6 lat temu

A do spłaty ile będzie?

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
6 lat temu

AQQQ62 Na miejscu dyrektora naczelnego pozwał bym takich jak ty do sądu o obrazę i pomówienia. Każdy sądzi według siebie złodziej w każdym widzi złodzieja ,oszust oszusta a porządny porządnego.

0

Zglos komentarz

Reklama