Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
6 lat temu

a na uczczenie zwycięstwa kotleciki na Żoliborzu

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
6 lat temu

Przecież to są komuniści w przebraniu ale zachowują się jak czerwona gwardia Stalina 😂

0

Zglos komentarz

M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
6 lat temu

Już od dawna Korwin mówił, że ,,PiS to komuniści z krzyżem w zębach,,

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
6 lat temu

I budyń dumny z tego,że wygrał w takim stylu wybory.Normalnie mąż stanu na jakiego stać Polskę.

0

Zglos komentarz

Reklama