Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Odpowiedzialny za systemowe ukrywanie pe****lli w krk. Współwinny śmierci wielu milionów afrykańskich dzieci, które zachorowały na AIDS. Kolega niejakiej Teresy z Kalkuty, co pieniądze defraudowała, a ludziom leków przeciwbólowych zabroniła podawać by "cierpieli dla boga".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę, że niektórzy ochoczo wciskają czerwoną łapkę ale żaden nie stanie w obronie swego "papy". Jest tego prosta przyczyna - brak wiedzy. Przeciętny wyznawca krk wie tyle co mu w kościele katabas powie, a w TV dopowiedzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zimny Edek jakieś to piękne każdego opluwać, jeśli jesteś człowiekiem z honorem to dobrze wiesz że o umarłych mówi się dobrze albo wcale!!!!jakieś to argumenty,że był kolega, w kościele jest bardzo dużo rzeczy do naprawienia ale robiąc z karola Wojtyły przestępcę i ofiarę z obecnej sytuacji to czyst...
Zimny Edek jakieś to piękne każdego opluwać, jeśli jesteś człowiekiem z honorem to dobrze wiesz że o umarłych mówi się dobrze albo wcale!!!!jakieś to argumenty,że był kolega, w kościele jest bardzo dużo rzeczy do naprawienia ale robiąc z karola Wojtyły przestępcę i ofiarę z obecnej sytuacji to czyste dranstwo!!!Ale nie mając innych argumentów to atakuje się w głupi sposób ostatni symbol wielkiego Polaka, człowieka z którego emenowala niesamowita dobroć!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
marek172 ty widzisz atak na "wielkiego polaka", ja widzę wciskanie ciemnoty i nieprawdy. Pomijacie fakty, a tworzycie legendy. Większość tych waszych świętych to ma lewe metryki i życiorysy. Przestańcie wpychać tę swoją ciemnotę na siłę dookoła,zacznijcie żyć zgodnie ze swoją wiarą, a ja zamknę wted...
marek172 ty widzisz atak na "wielkiego polaka", ja widzę wciskanie ciemnoty i nieprawdy. Pomijacie fakty, a tworzycie legendy. Większość tych waszych świętych to ma lewe metryki i życiorysy. Przestańcie wpychać tę swoją ciemnotę na siłę dookoła,zacznijcie żyć zgodnie ze swoją wiarą, a ja zamknę wtedy twarz. Argument o niepisaniu źle o zmarłych jest z de wzięty. Wystarczy poczytać fora gdzie katolicy chętnie opluwają nieżyjące już osoby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i obrońca pe****li, który przyczynił się do pandemii HIV w Afryce gdy latał tam i zakazywał prezerwatyw
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane