Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7A co myślałeś? Że wbił się na pierwsze lepsze wesele, pojadł, popił, cyknął fotkę i zniknął z flaszką?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki "swiat PiSu" jest maly...sami swoi. Nowa arystokracja, jak w czasach PRL. (rzady ciemniakow)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Propaganda dla ciemnego ludu. Bo władza musi być "lucka" i mieć słuszną linię. Wszystko już było. Tylko gdzie nowy Bareja, żeby to sfilmować?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przecież nikt o zdrowych zmysłach w to nie uwierzył podobnie jak Trzaskowski ratujący dziecko na autostradzie m ludzie obudźcie się
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I cały misterny plan poszedł w piz...u,jak wszystkie plany 'dobrej zmiany'.Oni niczego nie potrafią doprowadzić do końca. Jedna wielka banda nierobów i złodziei. Potem taki budyń powtrafi powiedzieć,że on komuś coś dał...ON zabrał sobie i dał!!!Ten osobnik daje tylko sobie największy budżet kancelar...
I cały misterny plan poszedł w piz...u,jak wszystkie plany 'dobrej zmiany'.Oni niczego nie potrafią doprowadzić do końca. Jedna wielka banda nierobów i złodziei. Potem taki budyń powtrafi powiedzieć,że on komuś coś dał...ON zabrał sobie i dał!!!Ten osobnik daje tylko sobie największy budżet kancelarii prezia ever....apaszki po 18 tysi. WYSTARCZY NIE KRAŚĆ!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
taka siara na całe życie....na rodzinę.... japrdl!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane