Reklama
Reklama

Komentarze

1
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

No i niestety, na tę szczujnię trzeba płacić, a dziennikarzyny żyją jak pączusie, za zrabowane pieniądze. Kurski oczywiście na czele.

0

Zglos komentarz

Reklama