Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
piczun 💩 JP 100%
6 lat temu

Skoro nie oglądasz to skąd wiesz że ściek?

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
6 lat temu

Nie kompromituj się...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Kurski ma to gdzies czy ktos to oglada czy nie.. on kase juz wyrwal.. i albo ktos to ustawowo zniesie.. albo za 10 miliardow walna wam papke propagandowa z telerankiem i na dobranocke "mis z okienka" powtorki oczywiscie..

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
6 lat temu

Trochę późno się ogarnąłeś

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
6 lat temu

W sumie zeby moc cos krytykowac to trzeba ogladac.

0

Zglos komentarz

L
lanzecka 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ale ja i tak nie oglądam,, bo nie ma co tam oglądać.

0

Zglos komentarz

A
AdamSlodowy2 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zasadniczo abonamentu RTV nie płacisz za oglądanie TVP ale dla TVP miedzy innymi za posiadanie odbiornika TV wiec tym w TVP to dynda co oglądasz. Niestety Posiadanie Odbiornika TV w dalszym ciągu jest w Polsce Luksusem jak w momencie prowadzenia tej opłaty w życie.

0

Zglos komentarz

Reklama