Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
6 lat temu

Gó**o, albo wymiociny.... Fajnie.

0

Zglos komentarz

F
franiux 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Sam zagłosujesz w II turze na Adriana. Więc teraz nie Gównuj. Bo polecisz 12-go lipca skreślać X przy Adrianie jak ci proboszcz każe.

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

A ty zagłosujesz na partię pe****lów. Na pewno to zrobisz.

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
6 lat temu

psykopunkz69 o jakiej partii pe****lów mówisz? Czy to czasem nie ktoś od Was mówił: "Zdecydowanie wolę, jak pe****l poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego.", "Z tą pe****lią mocno się przesadza" albo "Póki nikt nie mówił o pe****lii, nie było pe****lii..."...

psykopunkz69 o jakiej partii pe****lów mówisz? Czy to czasem nie ktoś od Was mówił: "Zdecydowanie wolę, jak pe****l poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego.", "Z tą pe****lią mocno się przesadza" albo "Póki nikt nie mówił o pe****lii, nie było pe****lii..." To kto promuje albo neguje zboczeńców?

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

O żadnej. Naprawdę nie zrozumiałeś co tu właśnie zrobilem?

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
6 lat temu

psykopunkz69 wychodzi, że za głupi jestem, żeby wyłapać tu jakiś sarkazm, ironię, czy też prowokację.

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

Być może tak jest.

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
6 lat temu

No to postaraj się wytłumaczyć o co Ci chodziło. Może mnie przekonasz do swoich racji.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
6 lat temu

Myślis o PIS przecież to oni chronią pe****li.

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

Nie będę ci niczego tłumaczył. Nie ciebie to dotyczyć. A jak nie rozumiesz to twój problem.

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
6 lat temu

Różnicę widać gołym okiem ...

0

Zglos komentarz

F
franiux 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wygra to po lewej bo reprezentuje i odzwierciedla poziom rozwoju społeczeństwa polskiego.

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
6 lat temu

Pierdzielę wolę mieć pełny brzuch niż ładnie mieszkać i być głodnym

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
6 lat temu

Przy galopującej inflacji, za 500+ brzucha pełnego nie będziesz mieć.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

bieda głosuje na dude bogaci na platformowe i dla tego duda wygra i bedzie zdziwienie dla czego duda wygrał

0

Zglos komentarz

B
borek86 💩 JP 100%
5 lat temu

Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów. WŁAŚNIE NA TYM ZDJĘCIU DOSKONALE WIDAĆ KTO KRADŁ, KRADNIE I CHCIAŁBY NADAL KRAŚĆ!!!

0

Zglos komentarz

Reklama