Reklama
Reklama

Komentarze

6
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

idą na obiat z ziemi wolskiej do wolski

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Smutne i samotne życie podstarzałego pana. A po jego śmierci ludzie nawet na grób nie zechcą spojrzeć.

0

Zglos komentarz

M
Menelzlasu 🏹 Łowca
5 lat temu

Nawet dobrze, że ma opiekunów. Upośledzeni nie powinni być zdani tylko na siebie.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

nie mówię coby jechać na kocje ale samego go w domu zostawić ? a jakby nie daj Boże pies go splugawił ?

0

Zglos komentarz

C
cezardg 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czego pan się tak boi?

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
5 lat temu

Tylko snajper....wchodzi w gre....

0

Zglos komentarz

Reklama