Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chan rolnicy! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obronie demokracji! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obronie niepelnosprawnych ! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obroniewolnych sądów! Teraz to mamy was w d... i sprdlajcie! To wasze g... i są,i się nimi bujajcie. Mysmy tego szajsu nie wybi...
Chan rolnicy! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obronie demokracji! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obronie niepelnosprawnych ! Gdzie byliście gdy protestowalismy w obroniewolnych sądów! Teraz to mamy was w d... i sprdlajcie! To wasze g... i są,i się nimi bujajcie. Mysmy tego szajsu nie wybierali ro wasz wybor i wasze sprawa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sprzedawali sie w srednich wiekach zaborcom sprzedawali sie w czasie wojny sprzedają się dalej. są pusci i gnuśni. zyją tym co im się DA! nie żaluje rolników. ZLIKWIDOWAC KRUS! niech prowadzą działanosci jak kazdy człowiek w tym kraju! niech płacą normalne podatki i koniec z półdarmowym paliwem ktor...
sprzedawali sie w srednich wiekach zaborcom sprzedawali sie w czasie wojny sprzedają się dalej. są pusci i gnuśni. zyją tym co im się DA! nie żaluje rolników. ZLIKWIDOWAC KRUS! niech prowadzą działanosci jak kazdy człowiek w tym kraju! niech płacą normalne podatki i koniec z półdarmowym paliwem ktorym potem tankują swoje TDI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane