Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Co więcej ...W Niemczech mały przedsiębiorca płaci tylko składki zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne jest dobrowolne. Mimo to nie ma ludzi, którzy by nie mieli emerytury, za to na 1000 mieszkańców przypada 91 prywatnych przedsiębiorców, w Polsce tylko 41, którzy bez względu na dochód muszą płacić 1...
Co więcej ...W Niemczech mały przedsiębiorca płaci tylko składki zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne jest dobrowolne. Mimo to nie ma ludzi, którzy by nie mieli emerytury, za to na 1000 mieszkańców przypada 91 prywatnych przedsiębiorców, w Polsce tylko 41, którzy bez względu na dochód muszą płacić 1670 zł miesięcznie za składki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podnoszenie najniższej bez poparcia w gospodarce powiększa tylko inflację. Co w rezultacie powoduje spadek realnych płac a nie ich wzrost.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Eurostat: w Polsce jest najwyższa inflacja spośród krajów UE." - slaskibiznes.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo u nas są ekonomiści po KUL, czyli durnie pisowscy z nadania partyjnego, którzy pojęcia nie mają o rządzeniu, ale na stolarce meblowej się znają!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dodajcie kwotę wolną od podatku i ot cały sukces czemu niemca stac na nową furę w kilka lat i opchnąć ja zanim zacznie sie psuc polaczkowi ktory bedzie w nią ładować swoje oszczednosci zeby dalej jechała :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane